| Osa numero | SPM3012T-R47M-LR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Metal |
| induktanssi | 470nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 4.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 7.3A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 34.8 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.8A 65 MOHM SMD
Varastossa: 8000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.8A 65 MOHM SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
Varastossa: 0