| Osa numero | NLV32T-R82J-EF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 820nH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 450mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 650 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 25.2MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 140MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 25.2MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1210 |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.094" (2.40mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15NH 450MA 160 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 15NH 450MA 160 MOHM
Varastossa: 0