Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit NLHV25T-R68J-PF
TDK Corporation NLHV25T-R68J-PF
Osa numero
NLHV25T-R68J-PF
Valmistaja
TDK Corporation
Kuvaus
FIXED IND 680NH 300MA 980 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
TDK Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero NLHV25T-R68J-PF
Osan tila Obsolete
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin -
induktanssi 680nH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 300mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 980 mOhm Max
Q @ Freq 40 @ 25.2MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 180MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Taajuus - testi 25.2MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.071" (1.80mm)