| Osa numero | NLHV25T-R68J-PF |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 680nH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 300mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 980 mOhm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 25.2MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 180MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 25.2MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.071" (1.80mm) |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 150NH 500MA 420 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 180NH 475MA 450 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 560NH 325MA 930 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 470NH 350MA 830 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 220NH 450MA 500 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 120NH 550MA 380 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 680NH 300MA 980 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 270NH 425MA 580 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 330NH 400MA 680 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 390NH 375MA 730 MOHM
Varastossa: 0