Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CK45-R3DD102KANRA
TDK Corporation CK45-R3DD102KANRA
Osa numero
CK45-R3DD102KANRA
Valmistaja
TDK Corporation
Kuvaus
CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
TDK Corporation
    0.83500/pcs
  • 10 pcs
    0.66000/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CK45-R3DD102KANRA
Osan tila Active
kapasitanssi 1000pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 2000V (2kV)
Lämpötilan kerroin R
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
ominaisuudet High Voltage, Low Dissipation Factor
Arvioinnit AEC-Q200
Sovellukset Automotive
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.650" (16.50mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)