| Osa numero | CGA2B2X7R1H331M050BA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Sovellukset | Automotive |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 0402 (1005 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.022" (0.55mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
Varastossa: 40000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.068UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.033UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.033UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.047UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.047UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.068UF 16V X5R 0402
Varastossa: 0