| Osa numero | C0603JB1E331M030BA |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| Lämpötilan kerroin | JB |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | Low ESL |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 0201 (0603 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.013" (0.33mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.15UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 15000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.15UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 15000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.22UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 15000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.22UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 15000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.015UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 15000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.015UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 15000
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.022UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.022UF 6.3V JB 0201
Varastossa: 0