Koti Tuoteseloste Testaus ja mittaus Laitteet - Virtalähteet (testi, penkki) Z100-4-LAN-L-U
TDK-Lambda Americas Inc. Z100-4-LAN-L-U
Osa numero
Z100-4-LAN-L-U
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
AC/DC PROGRAMMABLE SUPPLY 0-100V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Laitteet - Virtalähteet (testi, penkki)
TDK-Lambda Americas, Inc.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero Z100-4-LAN-L-U
Osan tila Obsolete
Tyyppi Bench (AC to DC)
Jännitteensyöttö 85 ~ 265VAC
Jännite - lähtö 0 ~ 100VDC
Nykyinen - lähtö 0 ~ 4A
Näytön tyyppi Digital
Merkkien määrä 4 (2)
Lähdöiden määrä 1
Koko / ulottuvuus 13.780" L x 4.134" W x 3.268" H (350.00mm x 105.00mm x 83.00mm)
ominaisuudet LAN, Programmable, RS232, RS485 and USB Interface
Teho (wattia) 400W