lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | PM10-12S12 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 9V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 18V |
| Jännite - lähtö 1 | 12V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 830mA |
| Teho (wattia) | 10W |
| Jännite - eristäminen | 700V |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| tehokkuus | 76% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 5-DIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 2.00" L x 1.00" W x 0.34" H (50.8mm x 25.4mm x 8.6mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER IN9-18V OUT12.0V
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER IN9-18V OUT5.0V
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER IN 9-18V OUT 3.3
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC +/- 15V.33A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC +/- 12V.42A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC +/- 15V.33A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC +/- 12V.42A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC 5V2A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC 3.3V2.55A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC 15V.67A
Varastossa: 0