lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | PH300A28024 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 200V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 425V |
| Jännite - lähtö 1 | 24V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 12.5A |
| Teho (wattia) | 300W |
| Jännite - eristäminen | 3kV (3000V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| tehokkuus | 90.5% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Half Brick |
| Koko / ulottuvuus | 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 28V 300W
Varastossa: 5
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 24V 300W
Varastossa: 5
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 28V 300W
Varastossa: 5
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 24V 300W
Varastossa: 5
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 300W
Varastossa: 5
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 48V 300W
Varastossa: 5
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 48V 300W
Varastossa: 4
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 12V 300W
Varastossa: 3
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC 15V 300W 20A
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONVERT DC-DC 12V 300W 25A
Varastossa: 0