lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | IAD12016A008V-001-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Non-Isolated PoL Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 6V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 14V |
| Jännite - lähtö 1 | 0.8 ~ 5.5 V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 16A |
| Teho (wattia) | 80W |
| Jännite - eristäminen | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| tehokkuus | 94% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 11-SIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 2.00" L x 0.31" W x 0.55" H (50.8mm x 7.9mm x 14.0mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONV DC-DC 12VDC 16A 80W POS SIP
Varastossa: 279
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: CONV DC-DC 12VDC 16A 80W NEG SIP
Varastossa: 0