lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | I6A4W020A033V-003-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Non-Isolated PoL Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 9V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 53V |
| Jännite - lähtö 1 | 3.3 ~ 15 V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 20A |
| Teho (wattia) | 250W |
| Jännite - eristäminen | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| tehokkuus | 97% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Sixteenth Brick |
| Koko / ulottuvuus | 1.30" L x 0.90" W x 0.50" H (33.0mm x 22.9mm x 12.7mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | Enable, Active Low |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Varastossa: 25
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Varastossa: 13
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Varastossa: 112
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Varastossa: 0