lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | HWS1000L-36/BAT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Power Supply |
| Akun solukoko | - |
| Solujen lukumäärä | 1 |
| Jännite - Nimellinen | 36V |
| Latausvirta - Max | 29A |
| Latausaika | - |
| Jännite - Syöttö | 85 ~ 265 VAC |
| Teho - Max | 1000W |
| Koko / ulottuvuus | 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.00mm x 150.00mm x 61.00mm) |
| Asennustyyppi | Desktop |
| Lopetustyyli | - |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 100W
Varastossa: 15
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 100W
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Varastossa: 0