lambda americas, inc. was founded in 1948 and headquartered in san diego, ca, the company is a leader in the design and manufacture of a wide range of ac-dc power supplies and dc-dc converters for industrial, cots, medical, telecom, datacom, and test & measurement applications worldwide.
| Osa numero | CCG304815S |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 18V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 76V |
| Jännite - lähtö 1 | 15V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 2A |
| Teho (wattia) | 30W |
| Jännite - eristäminen | 1.5kV (1500V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP, OVP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| tehokkuus | 91% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 6-DIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | Enable, Active Low |
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 12V 2.5A PCB
Varastossa: 69
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 15V 2A PCB
Varastossa: 41
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5V 6A PCB
Varastossa: 366
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 12V 2.5A PCB
Varastossa: 35
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3V 7A PCB
Varastossa: 32
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 3.3V 7A PCB
Varastossa: 3
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 15V 2A PCB
Varastossa: 28
Valmistaja: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 5V 6A PCB
Varastossa: 0