Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet CC25-2405SR-E
TDK-Lambda Americas Inc. CC25-2405SR-E
Osa numero
CC25-2405SR-E
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
CONV DC/DC 25W SNGL 24V 5V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    25.75500/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CC25-2405SR-E
Osan tila Last Time Buy
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 18V
Jännite - Syöttö (maksimi) 36V
Jännite - lähtö 1 5V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 5A
Teho (wattia) 25W
Jännite - eristäminen 500V
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus 90%
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 25-SMD Module
Koko / ulottuvuus 1.77" L x 1.70" W x 0.28" H (44.9mm x 43.2mm x 7.0mm)