Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet CC1R5-0503SR-E
TDK-Lambda Americas Inc. CC1R5-0503SR-E
Osa numero
CC1R5-0503SR-E
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
CONV DC/DC 1.5W SNGL 5V 3.3V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    4.85000/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CC1R5-0503SR-E
Osan tila Active
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 4.5V
Jännite - Syöttö (maksimi) 9V
Jännite - lähtö 1 3.3V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 400mA
Teho (wattia) 1W
Jännite - eristäminen 500V
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 7-SMD Module
Koko / ulottuvuus 0.65" L x 0.65" W x 0.35" H (16.5mm x 16.6mm x 8.8mm)