Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet CC15-2405SR-E
TDK-Lambda Americas Inc. CC15-2405SR-E
Osa numero
CC15-2405SR-E
Valmistaja
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus
CONV DC/DC 24V 5V 3A 15W SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
TDK-Lambda Americas, Inc.
    17.17000/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CC15-2405SR-E
Osan tila Last Time Buy
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 18V
Jännite - Syöttö (maksimi) 36V
Jännite - lähtö 1 5V
Jännite - lähtö 2 -
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 3A
Teho (wattia) -
Jännite - eristäminen 500V
Sovellukset ITE (Commercial)
ominaisuudet Remote On/Off, OCP
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
tehokkuus 90%
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 17-SMD Module
Koko / ulottuvuus 1.40" L x 0.89" W x 0.33" H (35.6mm x 22.6mm x 8.5mm)