| Osa numero | T1210-R22G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 220nH |
| Toleranssi | ±2% |
| Nykyinen arvostelu | 670mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 270 mOhm Max |
| Q @ Freq | 60 @ 300MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 760MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | 50MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1210 |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.094" (2.40mm) |