| Osa numero | T1008-R56G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 560nH |
| Toleranssi | ±2% |
| Nykyinen arvostelu | 400mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.33 Ohm Max |
| Q @ Freq | 40 @ 100MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 415MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | 25MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1008 (2520 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1008 (2520 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.089" (2.25mm) |