Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RP1608S-R56-J
Susumu RP1608S-R56-J
Osa numero
RP1608S-R56-J
Kuvaus
RES SMD 0.56 OHM 5% 1/5W 0603
Tuoteparametri
Osa numero RP1608S-R56-J
Osan tila Obsolete
Vastus (Ohmit) 0.56
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 0.2W, 1/5W
Sävellys Metal Film
ominaisuudet -
Lämpötilan kerroin 0/ +200ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)