Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RP1005S-R12-J
Susumu RP1005S-R12-J
Osa numero
RP1005S-R12-J
Valmistaja
Susumu
Kuvaus
RES SMD 0.12 OHM 5% 1/6W 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Susumu
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RP1005S-R12-J
Osan tila Obsolete
Vastus (Ohmit) 0.12
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 0.167W, 1/6W
Sävellys Metal Film
ominaisuudet -
Lämpötilan kerroin 0/ +200ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0402
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.018" (0.45mm)