Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RL1220T-R068-G
Susumu RL1220T-R068-G
Osa numero
RL1220T-R068-G
Kuvaus
RES SMD 0.068 OHM 2% 1/4W 0805
Tuoteparametri
Osa numero RL1220T-R068-G
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.068
Toleranssi ±2%
Teho (wattia) 0.25W, 1/4W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Current Sense
Lämpötilan kerroin 0/ +350ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0805
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.020" (0.50mm)