| Osa numero | PCMC135T-R56MF |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 560nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 36A |
| Nykyinen - kylläisyys | 55A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.189" (4.80mm) |