| Osa numero | KDE0505PHS2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Nimellisjännite | 5VDC |
| Koko / ulottuvuus | Square - 52mm L x 52mm H |
| Leveys | 15.00mm |
| Ilmavirta | 12.4 CFM (0.351m³/min) |
| Staattinen paine | 0.140 in H2O (34.9 Pa) |
| Laakerityyppi | Sleeve |
| Tuulettimen tyyppi | Tubeaxial |
| ominaisuudet | - |
| melu | 27 dB(A) |
| Teho (wattia) | 1.90W |
| RPM | 5000 RPM |
| päättyminen | 2 Wire Leads |
| Suojaus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| hyväksynnät | CE, CUR, TUV, UL |
| Paino | - |
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 20X8MM BALL 5VDC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 20X10MM BALL 5VDC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 20X8MM BALL 5VDC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 20X10MM BALL 5VDC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 25X10MM BALL 5VDC WIRE
Varastossa: 0