Koti Tuoteseloste optoelektroniikka Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen XZFDGK10C2
SunLED XZFDGK10C2
Osa numero
XZFDGK10C2
Valmistaja
SunLED
Kuvaus
DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CC SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen
SunLED Company, LLC
SunLED Company, LLC
sunled offers an exceptional, extensive line of led lamps, surface mount leds, and led displays.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero XZFDGK10C2
Osan tila Active
Merkkien määrä 2
Koko / ulottuvuus 0.512" H x 0.728" W x 0.148" D (13.00mm x 18.50mm x 3.75mm)
Näyttömuoto -
Digit / alfa-koko 0.40" (10.16mm)
Näytön tyyppi 7-Segment
Yhteinen pin Common Cathode
Väri Green
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3V
Nykyinen - Testi 10mA
Millicandela Rating 65mcd
Aallonpituus - huippu 515nm
Tehonsyöttö (maksimi) 102.5mW
Pakkaus / kotelo 20-SMD, No Lead
Liittyvät tuotteet
XZFDGK10A
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CA SMD
Varastossa: 0
RFQ -
XZFDGK10A2
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CA SMD
Varastossa: 0
RFQ -
XZFDGK10C
Kuvaus: DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CC SMD
XZFDGK10C2
Kuvaus: DISPLAY 0.4" 2DIGIT GRN CC SMD