| Osa numero | XZFBBA07C2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Merkkien määrä | 2 |
| Koko / ulottuvuus | 0.472" H x 0.583" W x 0.148" D (12.00mm x 14.80mm x 3.75mm) |
| Näyttömuoto | - |
| Digit / alfa-koko | 0.30" (7.62mm) |
| Näytön tyyppi | 7-Segment |
| Yhteinen pin | Common Cathode |
| Väri | Blue |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.05V |
| Nykyinen - Testi | 10mA |
| Millicandela Rating | 2mcd |
| Aallonpituus - huippu | 468nm |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 120mW |
| Pakkaus / kotelo | 20-SMD, No Lead |