Koti Tuoteseloste optoelektroniikka Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen XZFAMDK10C
SunLED XZFAMDK10C
Osa numero
XZFAMDK10C
Valmistaja
SunLED
Kuvaus
DISPLAY 0.4" 1DIGIT RED CC SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Näyttömoduulit - LED-merkki ja numeerinen
SunLED Company, LLC
SunLED Company, LLC
sunled offers an exceptional, extensive line of led lamps, surface mount leds, and led displays.
    1.08400/pcs
  • 400 pcs
Tuoteparametri
Osa numero XZFAMDK10C
Osan tila Active
Merkkien määrä 1
Koko / ulottuvuus 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm)
Näyttömuoto -
Digit / alfa-koko 0.40" (10.16mm)
Näytön tyyppi 14-Segment, Alphanumeric
Yhteinen pin Common Cathode
Väri Red
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.85V
Nykyinen - Testi 10mA
Millicandela Rating 8mcd
Aallonpituus - huippu 645nm
Tehonsyöttö (maksimi) 75mW