| Osa numero | XVT1LUY48D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Yellow |
| Aallonpituus - huippu | 590nm |
| kokoonpano | Single |
| nykyinen | 140mA |
| Millicandela Rating | 14mcd |
| Katselukulma | 60° |
| Linssityyppi | Diffused, Tinted |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 4.80mm |
| Jännitearvot | 1.95V |
| Asennustyyppi | - |