| Osa numero | XSDG23MB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | White |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Millicandela Rating | 178mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Square with Flat Top, 5.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.3V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 110° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 525nm |
| Aallonpituus - huippu | 515nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | ICE CUBE LED |
| Koko / ulottuvuus | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Korkeus (maksimi) | 7.20mm |
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 37.05MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 13.56MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 25MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 13.56MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 25MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Taitien
Kuvaus: CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD
Varastossa: 0