| Osa numero | XMMR07A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Millicandela Rating | 7mcd |
| Sisäinen yhteys | Common Cathode Row, Common Anode Column |
| Koko / ulottuvuus | 0.73" L x 0.39" W x 0.12" H (18.5mm x 9.8mm x 3.1mm) |
| Väri | Red |
| kokoonpano | 5 x 7 |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 1.8V |
| liitäntä | - |