| Osa numero | XLM2MOK01W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Orange |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 15990mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 10.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.2V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 15° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 605nm |
| Aallonpituus - huippu | 611nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | 10mm |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 13.50mm |
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED YELLOW CLEAR 4.8MM ROUND T/H
Varastossa: 1145