| Osa numero | XLM2CYK20DLSDLCR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Yellow |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Yellow |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Millicandela Rating | 1395mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 100°, 50° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 590nm |
| Aallonpituus - huippu | 590nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | Radial Lead |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 7.00mm |
Valmistaja: SunLED
Kuvaus: LED YELLOW CLEAR 4.8MM ROUND T/H
Varastossa: 0