| Osa numero | XGURX5D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red (x 5) |
| Aallonpituus - huippu | 627nm |
| kokoonpano | Bar - 5 Wide, DIP |
| nykyinen | 160mA |
| Millicandela Rating | 2mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | - |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 5.00mm x 1.60mm |
| Jännitearvot | 1.9V |
| Asennustyyppi | - |