| Osa numero | XEUY29DX |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Yellow |
| Aallonpituus - huippu | 590nm |
| kokoonpano | Bar - Single, DIP |
| nykyinen | 140mA |
| Millicandela Rating | 11mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | Diffused, Tinted |
| Objektiivin tyyli / koko | Square with Flat Top, 15.00mm |
| Jännitearvot | 1.95V |
| Asennustyyppi | - |