| Osa numero | XEMRG100M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 655nm |
| kokoonpano | Bar - 2 Wide, DIP |
| nykyinen | 155mA |
| Millicandela Rating | 29mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | Diffused, White |
| Objektiivin tyyli / koko | Square with Flat Top, 8.89mm |
| Jännitearvot | 1.85V |
| Asennustyyppi | - |