| Osa numero | CDRH5D14HPNP-R60NC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 600nH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 3.9A |
| Nykyinen - kylläisyys | 6A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 22.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.240" L x 0.228" W (6.10mm x 5.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.059" (1.50mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 550MA 370 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 450MA 555 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.8A 48 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 350MA 855 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.25A 95 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 33UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1A 125 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 47UH SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 900MA 180 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 6.2UH 650MA 250 MOHM
Varastossa: 0