| Osa numero | CDR156NP-331LC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±15% |
| Nykyinen arvostelu | 900mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.6A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 646 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.728" L x 0.591" W (18.50mm x 15.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.276" (7.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 5.5A 25 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.6A 220 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1MH 480MA 2.1 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4.3A 34.5 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.3A 315.2 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 10A 5.3 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 4A 43.5 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.1A 466.3 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.5UH 9A 8.1 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 33UH 3A 68 MOHM SMD
Varastossa: 0