| Osa numero | CDMC8D28NP-R39MC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Metal Composite |
| induktanssi | 390nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 19.9A |
| Nykyinen - kylläisyys | 19.8A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.8 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.374" L x 0.335" W (9.50mm x 8.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 680NH 15.4A 4.6 MOHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 12.9A 7 MOHM SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 9.3A 12.6 MOHM
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 7.1A 24.1 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 390NH 19.9A 2.8 MOHM
Varastossa: 0