Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit CDH53NP-2R2MC
Sumida America Components Inc. CDH53NP-2R2MC
Osa numero
CDH53NP-2R2MC
Valmistaja
Sumida America Components Inc.
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Sumida Corporation
Sumida Corporation
Tuoteparametri
Osa numero CDH53NP-2R2MC
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 2.2µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 2.03A
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 66 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Taajuus - testi 7.96MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Nonstandard
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.126" (3.20mm)