| Osa numero | CDH38D09NP-2R7MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 2.7µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.1A |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.35A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 210 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.039" (1.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 700MA 580 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 550MA 870 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 1.35A 140 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 1.25A 160 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 450MA 1.14 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.15A 190 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 1.1A 210 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1A 240 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 950MA 300 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 850MA 390 MOHM
Varastossa: 0