| Osa numero | CDH2D09SNP-100MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 360mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 280mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 830 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.094" L x 0.094" W (2.40mm x 2.40mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.039" (1.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 360MA 830 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 470MA 588 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 390MA 956 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 340MA 1.313 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.4UH 1.18A 160 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1.06A 188 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 6.4UH 640MA 400 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1A 110 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 870MA 140 MOHM
Varastossa: 0