| Osa numero | CDEP63MENP-2R2MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Powdered Iron |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 4.3A |
| Nykyinen - kylläisyys | 10.2A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 26 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.285" L x 0.268" W (7.25mm x 6.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220NH 40.6A SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 680NH 9A 9.2 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 7.2A 14 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 2.9A 59.3 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 2.5A 85.5 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM
Varastossa: 0