Koti Tuoteseloste kytkimet Lisätarvikkeet 70E00103
Storm Interface 70E00103
Osa numero
70E00103
Valmistaja
Storm Interface
Kuvaus
KEYPAD KEYTOP LEG SET E NONILLUM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Lisätarvikkeet
Storm Interface
    2.57500/pcs
  • 10 pcs
    2.50550/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 70E00103
Osan tila Active
Lisävarustetyyppi Legend Set E
Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa Storm 700 Series
Liittyvät tuotteet
70EBP1308
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC INTERFACE
Varastossa: 0
RFQ -
70EPF04
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 70A POWIRTAB
Varastossa: 0
RFQ -
70E00000Z
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 180MA 125VAC/300VDC
70E-18/100A
Valmistaja: Eaton