Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - Moottorikelkat, ohjaimet VNH3SP30TR-E
STMicroelectronics VNH3SP30TR-E
Osa numero
VNH3SP30TR-E
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - Moottorikelkat, ohjaimet
STMicroelectronics
    2.46300/pcs
  • 10 pcs
    2.33700/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero VNH3SP30TR-E
Osan tila Active
Moottorityyppi - Stepper -
Moottorityyppi - AC, DC Brushed DC
toiminto Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Lähdön kokoonpano Half Bridge (2)
liitäntä Parallel, PWM
tekniikka Power MOSFET
Vaiheen tarkkuus -
Sovellukset Automotive
Nykyinen - lähtö 30A
Jännitteensyöttö 5.5 V ~ 36 V
Jännite - Kuormitus 5.5 V ~ 36 V
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)