| Osa numero | TS4998IQT |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 2-Channel (Stereo) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 1W x 2 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | Depop, Differential Inputs, Standby, Thermal Protection |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QFN (4x4) |
| Pakkaus / kotelo | 16-VQFN Exposed Pad |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Varastossa: 3000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Varastossa: 3000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Varastossa: 0