| Osa numero | STU2LN60K3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 600V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 2A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 50µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 12nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 235pF @ 50V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 45W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 4.5 Ohm @ 1A, 10V |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | I-Pak |
| Pakkaus / kotelo | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 1050V 1.5A IPAK
Varastossa: 2905
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N CH 600V 2A IPAK
Varastossa: 2743
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 1000V 1.85A IPAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 25A IPAK
Varastossa: 0