| Osa numero | STR2N2VH5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 20V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | - |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 2.5V, 4.5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 700mV @ 250µA (Min) |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 4.6nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 367pF @ 16V |
| Vgs (Max) | ±8V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 350mW (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 30 mOhm @ 2A, 4.5V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-23 |
| Pakkaus / kotelo | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |