| Osa numero | STP5NK65ZFP |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 650V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 4.5A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 50µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 35nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 680pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 25W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 1.8 Ohm @ 2.1A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220FP |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 Full Pack |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 1050V 3A TO-220AB
Varastossa: 980
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 250V 28A TO220
Varastossa: 587
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 55A TO-220
Varastossa: 328
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 650V 42A TO-220
Varastossa: 2942
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 50A TO220FP
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 52A TO220
Varastossa: 0