| Osa numero | STN3NF06L |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 4A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.8V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 9nC @ 5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 340pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±16V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 3.3W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 100 mOhm @ 1.5A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-223 |
| Pakkaus / kotelo | TO-261-4, TO-261AA |
Valmistaja: Sullins Connector Solutions
Kuvaus: CONN SHUNT 2MM OPEN TOP 2POS TIN
Varastossa: 6599