Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Power Driver Modules STGIPS14K60T-H
STMicroelectronics STGIPS14K60T-H
Osa numero
STGIPS14K60T-H
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
MOD IGBT SLLIMM 14A 600V 25SDIP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Power Driver Modules
STMicroelectronics
    8.61000/pcs
  • 132 pcs
Tuoteparametri
Osa numero STGIPS14K60T-H
Osan tila Active
Tyyppi IGBT
kokoonpano 3 Phase
nykyinen 14A
Jännite 600V
Jännite - eristäminen 2500Vrms
Pakkaus / kotelo 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)