| Osa numero | STB16NF06LT4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 16A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA (Min) |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 10nC @ 4.5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 345pF @ 25V |
| Vgs (Max) | ±16V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 45W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 90 mOhm @ 8A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | D2PAK |
| Pakkaus / kotelo | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 100A D2PAK
Varastossa: 4000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 100A I2PAK
Varastossa: 165
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V D2PAK
Varastossa: 1600
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 80A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 100A F7 D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: 1" FIREFLEX SEAL TAPE BLK 36 FT
Varastossa: 0